Projekt 8.8 „Czas na ZAWODOWCA”

OGŁOSZENIE – plik .doc

REGULAMIN PROJEKTU – plik .doc

• Letnie staże uczniowie odbywali w wielu firmach m.in. w Instalator gdzie uczyli się umiejętności związanych z ich zawodem, ale również poszerzali wiadomości z dziedziny instalatorskiej.
  • Pracowity koniec roku mieli uczniowie Technikum Informatycznego biorący udział w szkoleniu Tester Oprogramowania i Scrum Agile.

Celem kursu było zapoznanie uczestników z zagadnieniami związanymi z testowaniem oprogramowania m.in.: co jest istotą testowania oprogramowania. Uczestnicy szkolenia zapoznali się z podstawowymi technikami projektowania testów oraz z czynnościami, jakie powinny być uwzględnione w procesie testowania. Uczestnicy zapoznali się również z metodologiami zwinnymi (Agile).

• Uczniowie Technikum Organizacji reklamy ukończyli kurs przygotowujący do Komputerowego Prawa Jazdy czyli egzaminu ECDL. Również egzamin zdali z powodzeniem zdobywając cztery kwalifikacje.

• Zajęcia przygotowujące do egzaminu ECDL

Uczniowie klasy TOR poznają techniki edycji i składu tekstu, tajniki tworzenia stron internetowych, pracy z pakietem biurowym w ramach zajęć przygotowujących do Komputerowego prawa jazdy czyli państwowego egzaminu ECDL uznawanego w Europie. Zajęcia odbywają się w piątki, a podczas praktyk uczniowskich w soboty.

> zobacz galerię zdjęć z zajęć – fot. Krzysztof Sokołów

• W dniach 14-16 marca 2018 roku uczniowie z klasy 3 TOR uczestniczyli w szkoleniu Copywriting+SEO+Contentmarketing.

Było to szkolenie z zakresu tworzenia profesjonalnych tekstów reklamowych i sprzedażowych, neuromarketingu, pozycjonowania stron internetowych oraz planowania, realizacji i monitoringu kampanii marketingu treści.
Następnym krokiem będzie wykorzystanie nabytych umiejętności do stworzenia mini kampanii reklamowej na potrzeby szkoły podczas zajęć z fotografii i składu tekstu, a także zajęć przygotowujących do „komputerowego prawa jazdy” ECDL.

> zobacz galerię zdjęć ze szkolenia – fot. Krzysztof Sokołów